Jak objednat?
Knihy, o které máte zájem a potřebujete je doručit poštou, můžete objednat způsobem, který bude nejlépe vyhovovat Vám:
  • telefonicky na pevnou linku - (+420) 549 493 619
  • telefonicky na mobil - (+420) 774 714 242, (+420) 608 877 315
  • elektronicky - objednavka@lekarskeknihy.cz
Uveďte názvy žádaných knih, pokud možno také autora, ISBN a nakladatele, aby nedošlo k záměně titulů. (U pomůcek uvádějte číslo ID.)
Nezapomeňte úvest adresu dodání, kontaktní, popř. fakturační údaje.

Při objednávce sdělte, jaký doklad o úhradě zboží Vám máme vystavit - daňový doklad nebo fakturu (pro firrmy) na dobírkou.

Slevy na KSZ jsou stejné jako při osobním odběru. Uvedete-li při objednávce platné číslo Vaší KSZ, můžete uplatnit slevu, která Vám podle výše Vašeho obratu již náleží.
Slevy se nevztahují na skripta, na zahraniční literaturu a na odborné pomůcky.

Poštovné se odvíjí od tarifů České pošty (cca 130,- Kč/balík včetně 20,- Kč balného). V případě těžších balíků nad cca 15 kg je nutno počítat s minimálním navýšením poštovného asi o 40,- Kč. Balné i v tomto případě zůstává 20,- Kč.

Objednávky na Slovensko vyřizujeme stejným způsobem. Rozdíl je ve výši poštovného. Toto se odvíjí od tarifů České a Slovenské pošty, resp. od tarifů ostatních zahraničních poštovních služeb (viz. www.ceskaposta.cz).
Cena se pohybuje ve větším cenovém rozmezí (cca 188 – 285,- Kč/balík včetně 20 Kč balného, tedy 7 – 11,- € + 5 – 10,- € mezinárodního poplatku Slovenské pošty), které závisí na hmotnosti a hodnotě zásilky.
O přesné ceně poštovného budete informováni v odpovědním emailu na Vaši objednávku. Platba probíhá v Eurech.

Stejné podmínky platí i při objednávkách do ostatních zemí EU. Máme zkušenosti s odesíláním balíků do Portugalska, Španělska, Velké Británie, ale i USA.